Strona główna

Wigilia klasowa w 7„a”

Dnia 19.12.2017 r. z inicjatywy samorządu 7„a” odbyła się  klasowa wigilia. Jak nakazuje tradycja, na samym początku podzieliliśmy się opłatkiem. Później skosztowaliśmy barszczu, krokietów i pierogów zamówionych w Restauracji u Braci Zygmuntów.  Potrawy te miały niepowtarzalny, domowy smak. Następnie spróbowaliśmy kompotu z suszu zrobionego przez mamę naszej koleżanki - Wiolettę Czwal.

Niezwykłym talentem kulinarnym wykazała się nasza przewodnicząca - Julia Bzdoń, która upiekła nam przepyszne pierniczki. By tradycji stało się zadość zaśpiewaliśmy kolędę ,,Przebieżeli do Betlejem''. Wszystko to nie odbyłoby się bez pomocy Pani Ewy Szenborn - mamy naszej koleżanki, która dowiozła jedzenie. Z całego serca życzymy wszystkim Wesołych Świąt, niech narodzony Bóg zsyła na Was łaski, a Nowy Rok przyniesie dużo szczęści w Waszym życiu.

Aleksandra  Jasion 7,,a''