Strona główna

Sukcesy wokalne i plastyczne

WOJEWÓDZKI KONKURS PRAC PLASTYCZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY POD HASŁEM "BEZPIECZNE WAKACJE 2017"

        26 października 2017 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w eliminacjach powiatowych zwycięzcom konkursu plastycznego " Bezpieczne wakacje 2017". Uczeń naszej szkoły - Dawid Skica z klasy 2a ( gimnazjum) przygotowany przez Barbarę Kuczek otrzymał II miejsce. Gratulujemy!
 
KONKURS PIOSENKI W RAMACH POWIATOWYCH PREZENTACJI KULTURALNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY "SARZYŃSKA JESIEŃ 2017"
 
       23 października 2017 r. w Ośrodku Kultury w Nowej Sarzynie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Solowej. Uczennica naszej szkoły Wiktoria Bucior z klasy 3b (gimnazjum) przygotowana przez Barbarę Kuczek zajęła I miejsce. Gratulujemy! Koncert galowy miał miejsce 27 października, na którym Wiktoria po mistrzowsku zaprezentowała swoje możliwości wokalne. 
 
 
KONKURS PLASTYCZNY W RAMACH POWIATOWYCH PREZENTACJI KULTURALNYCH DZIECI I MŁODZIEŻY "SARZYŃSKA JESIEŃ 2017"
 
      27  pażdziernika 2017 r. w Ośrodku Kultury w Nowej Sarzynie odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień zwycięzcom konkursu plastycznego " Sarzyńska Jesień 2017". Z naszej szkoły zostało nagrodzonych aż dziewięć uczennic: Katarzyna Długosz z kl. 2c, Martina Gąsiorek z kl. 3a, Kinga Pakosz z kl. 3a, Wiktoria Margas z kl. 3b, Małgorzata Wołoch z kl. 3b, Małgorzata Hryniewska z kl. 3d, Monika Olechowska z kl.3d, Patrycja Osip z kl. 3d, Alicja Sadlej z kl. 3d.        
Wszystkie dziewczeta, to uczennice z gimnazjum przygotowane przez Barbarę Kuczek. Gratulujemy!